054-5722692

בואו נשמור על קשר

ראשון-חמישי: 09.00 - 17.00

בתיאום מראש

ניר גלים

נורית 2

צור קשר

אם אתה מעוניין במידע נוסף, מלא טופס זה. אנו נחזור אליך בהקדם האפשרי.

אפשר להחלים לחלוטין ממחלות כרוניות רבות, כמו סוכרת ויתר לחץ דם, שתמיד חשבתם שלעולם לא תיפטרו מהן – ובלי תרופות!
אני מוסמך מטעם מכללת 'אילמה' לטפל במחלות כרוניות שונות, כגון: סוכרת סוג 2, יתר לחץ דם, טריגליצרידים (=שומנים) בדם, טרשת עורקים, כולסטרול גבוה, עודף משקל ועוד.
הטיפול הוא למעשה ייעוץ על פי שיטת "הבריאות הטבעית", המבוססת על נקיטת אורח חיים פשוט, המתאים הן למניעת מחלות והן להחלמה מהן.
הניסיון שלנו מראה כי מטופלים רבים שקיבלו על עצמם את התכנית שבנינו עבורם, החלימו ממחלותיהם הכרוניות ולא נזקקו עוד לטיפול תרופתי. למשל, אדם הסובל מסוכרת סוג 2, שטופל בעבר הן בתרופות והן בתוספת אינסולין במשך כשנה, הוריד את רמת הסוכר שלו בתוך שבעה שבועות מ-165 ל-88, ובתוך זמן קצר חדל להזריק אינסולין ולקחת את התרופות, בעצה אחת עם רופא המשפחה שלו. דוגמאות דומות יש למכביר; אתם מוזמנים לגלוש באתר ולקרוא מעט ממה שכתבו לנו מטופלים.
התהליך כולל תשאול לצורך קביעת הפרופיל הרפואי, ותפירת תכנית מותאמת אישית לכל מטופל. מתקיימות שלוש פגישות פרונטליות לאורך כשלושה חודשים, וכן ליווי ותמיכה צמודים על בסיס יומי. בדרך כלל בתום שלושת החודשים המטופל כבר קיבל את כל הכלים כדי להמשיך בחיים בריאים לאורך זמן. על פי שיקול דעתו ורצונו אפשר לקבוע פגישות נוספות.
אתם מוזמנים למלא את פרטיכם כאן, ונחזור אליכם בהקדם.